Canlı Maç Sonuçları


Tarih'e Göre Lig'e Göre
 
21:15 Maccabi Petah Tikva - Hapoel Acre - 21:15
  Türkiye : 2. Lig
13:00 Şanlıurfaspor - Kırklarelispor - 13:00
13:30 Hacettepe - Bugsaşspor - 13:30
  Çin Halk Cumhuriyeti : Super Cup
14:35 Guangzhou - Shanghai Shenhua - 14:35
  Türkiye : Süper Lig
20:00 İstanbul Başakşehir - Gençlerbirliği - 20:00
  Meksika : Premier Lig
55' Santos Laguna 0 - 0 Cruz Azul 0-0 03:00
  Şili : Premier Lig
88' Audax Italiano 1 - 0 Everton 0-0 02:30
02:00 Curicó Unido - Unión Española - 02:00
  Almanya : Bölgesel Lig
22:15 Wolfsburg II - Hamburger SV II - 22:15
  Dünya : Dostluk Maçları
20:30 Suudi Arabistan - Moldova - 20:30
  Yunanistan : Football Ligi
16:00 Karaiskakis - Kissamikos - 16:00
16:00 Kallithea - Ergotelis - 16:00
  Arjantin : Ulusal B Premier Ligi
16' Club Atlético Mitre 0 - 1 All Boys - 04:00
23:00 Deportivo Riestra - Instituto - 23:00
02:00 Quilmes - Brown de Adrogué - 02:00
02:30 Deportivo Santamarina - San Martín Tucumán - 02:30
  Paraguay : Profesyonel Lig
01:00 Olimpia - Guaraní - 01:00
  Asya : AFC Kupası
18:00 Al Suwaiq - Al Quwa/Jawiya - 18:00
18:00 Al Jazeera - Malkiya - 18:00
18:00 Al Zawraa - Jaish - 18:00
18:30 Manama - Al Ahed - 18:30
  Fransa : 2. Lig
22:45 Nancy - Lorient - 22:45
  Danimarka : Superliga
21:00 SønderjyskE - Silkeborg - 21:00
  Bulgaristan : A PFG
18:30 Botev Plovdiv - Ludogorets - 18:30
  Romanya : 1. Lig
18:30 Concordia Chiajna - Voluntari - 18:30
  Slovakya : Süper Lig
17:30 Ružomberok - Nitra - 17:30
  Hırvatistan : 1. HNL
18:00 Inter Zaprešic - Istra 1961 - 18:00
  Çek Cumhuriyeti : Çek Ligi
19:00 Viktoria Plzeň - Vysočina Jihlava - 19:00
  İtalya : Serie B
22:30 Salerno - Parma - 22:30
  Arjantin : Birinci Lig
01:00 Talleres Córdoba - Argentinos Juniors - 01:00
  Arjantin : Prim B Metro
23:00 San Miguel - Deportivo Español - 23:00
02:00 Talleres Remedios - Comunicaciones - 02:00
  İrlanda Cumhuriyeti : Premier Lig
22:45 Sligo Rovers - Cork City - 22:45
23:00 Shamrock Rovers - Bray Wanderers - 23:00
  Almanya : Bundesliga
22:30 Borussia Dortmund - Augsburg - 22:30
  İtalya : Serie A
22:45 Cagliari - Napoli - 22:45
  Türkiye : 1. Lig
14:00 Adana Demirspor 1 - 1 İstanbulspor - 14:00
18:00 Erzurum BB - Adanaspor - 18:00
18:00 Altınordu - Boluspor - 18:00
  İsviçre : Challenge Lig
22:00 Chiasso - Neuchâtel Xamax - 22:00
  İtalya : Lega Pro 1
22:45 Ravenna - Pordenone - 22:45
  İspanya : 2. lig
22:00 Tenerife - Lugo - 22:00
  Hindistan : I-League
11:30 Minerva Punjab - Aizawl - 11:30
  Kolombiya : Primera B
22:00 Bogotá - Barranquilla - 22:00
  Kolombiya : Primera A
15' Junior 0 - 0 Boyacá Chicó - 04:00
  Yunanistan : Süper Lig
20:30 Atromitos - AEK Athens - 20:30
  Portekiz : Premier Lig
22:00 Sporting Braga - Tondela - 22:00
00:00 Sporting CP - Moreirense - 00:00
  Arjantin : Argentino A
90' Sportivo Belgrano 3 - 0 Chaco For Ever 2-0 02:15
90' Estudiantes Río Cuarto 1 - 0 Villa Mitre 1-0 02:30
  İspanya : Premier Lig
23:00 Levante - Real Betis - 23:00
  İsveç : İsveç Kupası
21:00 Åtvidaberg - Östersunds FK - 21:00
  Hollanda : 2. Lig
22:00 Utrecht II - Jong Ajax - 22:00
22:00 Jong AZ - Jong PSV - 22:00
  Hong Kong : Hong Kong 1. Ligi
15:00 Kitchee - R&F - 15:00
  Brezilya : Pernambucano 1
02:00 Náutico - Flamengo Arcoverde - 02:00
  Brezilya : Potiguar
21:00 Santa Cruz de Natal RN - ASSU - 21:00
  Brezilya : Carioca 1
21:45 Madureira - Volta Redonda - 21:45
  Brezilya : Paulista A1
23:30 Ituano - RB Brasil - 23:30
02:00 Botafogo SP - Linense - 02:00
  Brezilya : Mineiro 1
02:30 Democrata GV - Uberlândia - 02:30
Listelenecek canlı maç bulunamadı